لوگوی مه باران تایپ 3
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نحوه راه اندازی دستگاه وکیوم خانگی مه باران

دسته بندی :دستگاه بسته بندی ۶ اسفند ۱۴۰۲ 992
نحوه راه اندازی دستگاه وکیوم خانگی مه باران

دستگاه وکیوم خانگی

نحوه راه اندازی دستگاه وکیوم خانگی مه باران – دستگاه وکیوم بسته بندی خانگی دستگاهی جهت خارج کردن کامل هوای بسته به منظور جلوگیری افزایش مدت ماندگاری محصولات فاسدشدنی می باشد. این دستگاه یک وسیله بسته بندی مناسب برای واحدهای تولیدی کوچک و کسب و کارهای کوچک خانگی است. از این دستگاه برای بسته بندی تولیدات غذایی همچون کالباس خانگی، سوسیس، گوشت، مرغ، حبوبات، سبزیجات و … به منظور جلوگیری از فرآیند اکسیداسیون، فساد زودهنگام، از دست رفتن طراوات و تازگی و … استفاده می شود.


 


نحوه راه اندازی دستگاه وکیوم خانگی مه باران

برای راه اندازی و نصب صحیح دستگاه وکیوم خانگی مه باران به صورت زیر اقدام شود:

 1. دستگاه با کمک محافظ برق مناسب به پریز وصل شود.
 2. تنظیمات مربوط به بخش برد کنترلر به صورت مجزا در بخش انتهایی این مقاله توضیح داده می شود.
 3. پلاستیک را با محصولات موردنظر به مقدار 3/4 حجم آن پلاستیک پر کرده و دهانه پلاستیک را در قسمت نازل دستگاه قرار داده و گزینه Vac-Seal را انتخاب می کنیم.
 4. بعد از قرارگیری درست دهانه پلاستیک در داخل نازل، درب دستگاه را پایین آورده و با اعمال فشاری در حد 3 تا 4 کیلوگرم با کمک کف دست بسته شود.
 5. نکته مهمی که در اینجا لازم است گفته شود، این است که محتویات پلاستیک به اندازه 1 سانتی متر از نازل فاصله داشته باشد. اگر این محتویات نسبت به اندازه پلاستیک کم باشد لازم است تا محتویات را از بخش انتهایی پلاستیک به سمت نازل هدایت شود.
 6. در این زمان دکمه مربوط به استارت را زده و منتظر مانده تا فرآیند وکیوم انجام و نازل به صورت اتوماتیک از داخل پلاستیک خارج شود.
 7. بعد از انجام پروسه وکیوم، حال نوبت به پرس کردن دهانه پلاستیک است که این موضوع نیز به صورت اتوماتیک براساس تنظیمات داده شده به دستگاه انجام گرفته و بعد صدای بوق دستگاه به نشانه اتمام کار به صدا در می آید.
 8. برای باز کردن دستگاه، لازم است مجددا یک فشاری از سمت بالا به درب وارد کرده و سپس دو زبانه سمت چپ و راست را فشار داده تا از حالت ضامن در بیاید.
 9. از کاتر پشتی دستگاه می توان برای برش پلاستیک استفاده کرد.

 

نحوه راه اندازی دستگاه وکیوم خانگی مه باران 09190983409

 


تنظیمات مربوط به برد کنترلر دستگاه وکیوم خانگی مه باران

در ادامه مقاله نحوه راه اندازی دستگاه وکیوم خانگی مه باران – همانطور که بر روی دستگاه مشاهده می کنید دکمه هایی با عناوین مختلف Seal، Vac، Vac-Seal، Start/Stop و … قرار دارد. برای انجام تنظیمات مربوطه لازم است به صورت زیر اقدام شود:

 • برای نحوه راه اندازی و دستگاه وکیوم خانگی و انجام تنظیمات با در نظر گرفتن مدت زمان پرس، قدرت وکیوم و … لازم است تا گزینه های مربوطه انتخاب شود.
 • دکمه Seal را انتخاب کرده و با گزینه های – و + می توان مدت زمان پرس را براساس نوع و ضخامت پلاستیک انتخاب کرد. در حالت استاندارد گزینه 4 بهترین تایم برای زمان پرس می باشد. با توجه به اینکه یکی از مزایای دستگاه وکیوم خانگی مه باران سازگاری آن با تمام پلاستیک های بازار است لذا می توان از پلاستیک وکیوم مختلفی با ضخامت متفاوت استفاده کرد.
 • دکمه Vac را انتخاب کرده و با گزنه های – و + می توان قدرت مکش و تخلیه هوا را با آن تنظیم کرد. در این حالت نیز به صورت استاندارد با توجه به محتویات و نوع محصول قدرت مکش بر روی عدد 4 بهترین انتخاب است.
 • دکمه Vac-Seal مربوط به انجام اتوماتیک و همزمان وکیوم و سپس پرس پلاستیک است. کافی است تا این گزینه را انتخاب و بقیه کار را به خود دستگاه سپرد.
 • دکمه Start/Stop دکمه ای جهت صدور فرمان برای اجرا و خاتمه تنظیمات خواسته شده از دستگاه است. هر تنظیمی که به دستگاه داده می شود با این دکمه قابل اجرا است.

 

نحوه راه اندازی دستگاه وکیوم خانگی مه باران 09190983486

 


پیرو نحوه راه اندازی دستگاه وکیوم خانگی مه باران؛ پیشنهاد ما مطالعه مقاله مربوط به دستگاه وکیوم خانگی در خصوص انتخاب درست یک دستگاه وکیوم مناسب کسب و کار خانگی قبل از خرید می باشد.


 

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0